8 vermeldingen op de AMA-longlist voor Stichting BOV


In de aanloop naar de definitieve nominaties is op 26 augustus jl. de longlist van de Amateur Musical Awards bekend gemaakt. Stichting BOV heeft 8 vermeldingen gekregen op deze longlist en twee van onze leden zijn ook vanuit een andere musicalproductie vermeld. Wie dat zijn? Check de list hieronder.

Wat een mooi nieuws! Wil je meer weten over de nominaties en de Amateur Musical Awards? Klik dan op deze link: http://amateurmusicalawards.nl. De definitieve nominaties worden binnenkort bekend gemaakt en de Awards worden op maandag 20 november uitgereikt en wel op het meest tot de verbeelding sprekende podium van Nederland: Theater Carré in Amsterdam. We houden je op de hoogte…

Vermeldingen voor The Wiz van Stichting BOV:

Beste Vrouwelijke hoofdrol Comedy
- Esmay Deleij Dorothy

Beste Mannelijke bijrol Comedy
- Albert-Jan Verhees The Wiz
- Jos Groffen Blikken man

Beste vrouwelijke bijrol Comedy
- Jorina Verhees Vogelverschrikker
- Evelien Hoogeveen Sadista

Beste Ensemble

Beste Musical Comedy

Beste Vormgeving Toneelbeeld

Evelien Hoogeveen als Sadista in The Wiz

Vermeldingen leden Externe producties:

Beste Mannelijke hoofdrol Comedy
- Albert-Jan Verhees - Simon - Little Shop of Horrors - PLSH Goirle

Beste vrouwelijke bijrol Drama
- Annemarie Paulusse - Kate McGowan - Titanic - Brabants Muziektheater

CONTACT

Stichting BOV
Postbus 507
4600 AM Bergen op Zoom
T 0164 - 23 56 80

Secretariaat: info@stichtingbov.nl
PR: pr@stichtingbov.nl
Sponsoring: sponsoring@stichtingbov.nlVolg ons op: